Orange nadal rozdaje internet za mecze podczas trwających Mistrzostw Świata. Kody są udostępniane dzień po dniu, a więc pakiety się przedłużają i możemy stale korzystać z darmowego internetu. Tym razem pakiet otrzymujemy mecz, w którym doszło do ogromnego zwrotu akcji.

Jak skorzystać z pakietu darmowych 3 GB?

Orange Belgia Japonia internet

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „BELGIA” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 22:11 we wtorek 3 lipca (dziś). Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Warto zaznaczyć, że w niedzielę Orange również udostępnił darmowy pakiet, jeśli go aktywowaliśmy, to środki się zsumują, a czas ważności wydłuży do 3 dni. Oczywiście pakietu nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Darmowe rozmowy i SMS-y w Play za zakup Coca-Coli

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange
Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.