Orange bardzo często znajduje sobie okazje do wprowadzenia nowej promocji. Tym razem padło na Walentynki i możliwość zgarnięcia pakietu 60 GB ważnego do końca roku.

Szczegóły oferty

Promocja kierowana jest do klientów abonamentowych i planujących podpisać umowę. Zasada jest prosta – w jednym czasie należy podpisać dwie umowy – pierwsza na Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, druga na Plan Komórkowy Standardowy. Obie muszą trwać 24 miesiące i co najmniej jedna musi być w pakiecie z telefonem. A co z tymi, którzy już mają umowę w Orange? W takim wypadku wszyscy użytkownicy ofert innych niż Plan Komórkowy Standardowy muszą podpisać jeszcze jedną umowę właśnie na Plan Komórkowy Standardowy. Obie umowy muszą być na jednym koncie abonenckim. Zaraz po zakończeniu promocji wszyscy, którzy wykonali powyższe zadanie otrzymają informację jak aktywować bonus. Oferta jest ważna do 18 lutego, na aktywację przyznanego bonusu mamy czas do 4 marca.

Zobacz też: Z każdą zupką chińską 1 GB Internetu w Orange!

Czy warto?

Nie da się ukryć, że warunki skorzystania z promocji są raczej trudne do spełnienia. Mimo wszystko abonenci planujący podpisać dwie umowy (lub drugą umowę) mają na to najlepszy czas. Zachęca też cena Planu Standardowego – za nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 5 GB danych zapłacimy jedynie 20 zł.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Szczegóły oferty

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.