ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowy internet w Play (i nie tylko) za zakupy w McDonald’s!

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

McDonald’s wystartowało z nową promocją, w ramach której za zakupy i zaliczanie przygotowanych zadań otrzymujemy punkty, które możemy zamienić na przygotowane nagrody.

Zasady

Promocja ma za zadanie zachęcić nas do codziennych wizyt w restauracjach McDonald’s. Im regularniej robimy zakupy, tym więcej punktów otrzymujemy. Pierwsza wizyta danego dnia tygodnia daje nam 50 punktów, następna to 55 punktów i tak dalej. Do zbierania punktów potrzebna nam jest aplikacja mobilna McDonald’s i paragon, z którego musimy przepisać kod.

Nagrody

Szczerze mówiąc nie są one zbyt atrakcyjne. Głównym problemem jest to, że są one ograniczone do wąskiego grona użytkowników wymienionych usług. Największej uwagi jest bez wątpienia warty pakiet 1 GB internetu w Play, konto premium w usłudze Tidal i bilety do kin Cinema City.

Czy warto?

Akcja promocyjna raczej nie zaciągnie mnie do tej sieci restauracji, głównie z powodu braku odpowiadających mi nagród. Mimo wszystko jest to świetna promocja dla stałych klientów, w ich przypadku warto mimo wszystko założyć konto w aplikacji McDonald’s.

Sprawdź najnowsze wpisy