McDonald’s wystartowało z nową promocją, w ramach której za zakupy i zaliczanie przygotowanych zadań otrzymujemy punkty, które możemy zamienić na przygotowane nagrody.

Zasady

Promocja ma za zadanie zachęcić nas do codziennych wizyt w restauracjach McDonald’s. Im regularniej robimy zakupy, tym więcej punktów otrzymujemy. Pierwsza wizyta danego dnia tygodnia daje nam 50 punktów, następna to 55 punktów i tak dalej. Do zbierania punktów potrzebna nam jest aplikacja mobilna McDonald’s i paragon, z którego musimy przepisać kod.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Nagrody

Szczerze mówiąc nie są one zbyt atrakcyjne. Głównym problemem jest to, że są one ograniczone do wąskiego grona użytkowników wymienionych usług. Największej uwagi jest bez wątpienia warty pakiet 1 GB internetu w Play, konto premium w usłudze Tidal i bilety do kin Cinema City.

Czy warto?

Akcja promocyjna raczej nie zaciągnie mnie do tej sieci restauracji, głównie z powodu braku odpowiadających mi nagród. Mimo wszystko jest to świetna promocja dla stałych klientów, w ich przypadku warto mimo wszystko założyć konto w aplikacji McDonald’s.
Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.