Orange jest znane z różnorakich, okazyjnych promocji. Tegoroczną ofertę Mikołajkową wyróżnia to, że nawet po jej zakończeniu na naszym koncie pozostanie dość istotna obniżka.

Szczegóły oferty

W Orange na kartę istnieje pakiet „Rozmowy bez limitu do wszystkich” kosztujący 7 zł i ważny przez 7 dni. Nazwa mówi sama za siebie, raczej nie trzeba tłumaczyć na jakiej zasadzie działa. W ramach promocji na Mikołajki ten sam pakiet możecie do 13 grudnia aktywować za 3 zł. Aby to zrobić należy wysłać SMS o treści START pod numer 364. Po jego wygaśnięciu otrzymacie instrukcję, jak aktywować taki sam pakiet ważny 31 dni za 19 zł. Jego dotychczasowa cena wynosi 25 zł. Promocyjna cena zostaje z nami na zawsze, nie minie po określonym czasie. Promocję można aktywować w ofertach Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART i Nowe Orange Go. Przy okazji poinformowano także, że w ofercie Nowe Orange Go pojawi się usługa „Za darmo w Orange”.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: 1100 nadajników – oto umowa Play z Orange, o której… Orange nic nie wie

Niebanalne podejście do promocji

Orange ze swoimi promocjami zawsze wychodził przed szereg. W ten sposób w przeszłości na weekendy udostępniano za darmo pewne usługi czy do niedawna rozdawano internet za strzelone bramki na oficjalnych meczach Polskiej reprezentacji. Tym razem korzystając z promocji obniżamy koszty nie na określony czas, a na zawsze. Pozostaje jedynie pogratulować tak trafionych pomysłów.

Źródło: Biuro prasowe Orange

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.