huawei-hms-app-innovation-contest-apps-up-2020

Apps Up – Huawei rusza z HMS App Innovation Contest, gdzie pula nagród to milion dolarów!

Programowanie

Przez wiele tygodni Paweł i Tomek przybliżali Wam w swoich artykułach, jak wygląda platforma Huawei Mobile Services od strony programistycznej. Również mogliście liczyć na fachową pomoc na naszym forum dla programistów. Łącząc to wszystko, doskonale wiecie, że producent nie chce zostawiać niczego przypadkowi. Dlatego już jutro rusza HMS App Innovation Contest, stanowiący część wydarzenia Apps Up 2020. Konkurs ma za zadanie wyróżnić twórców najbardziej innowacyjnych aplikacji, które wykorzystują Mobilne Usługi Huawei.

HMS App Innovation Contest – konkurs Huawei dla programistów innowacyjnych aplikacji

W ramach uruchamianej platformy, która ma pomóc programistom na całym świecie rozwijać ich aplikacje mobilne, Huawei chce docenić najbardziej wartościowe gry i programy. Naturalnym wymaganiem jest wykorzystanie platformy, którą dostarcza producent, a więc Huawei Mobile Services na czele z HMS Core. W ramach nagród, które firma przygotowała, mowa jest nie tylko o 1 milionie dolarów, ale również o dostępie do niezbędnych zasobów dla dalszego rozwoju aplikacji. Oczywiście konkurs stanowi uzupełnienie całej ceremonii Apps Up 2020, która z pomocą kluczowych postaci w świecie Mobilnych Usług Huawei, ma dać możliwość zarówno porozmawiania z ekspertami z branży, jak i poznania wielu interesujących rozwiązań ze świata. Ogólny cel jest prosty – zwiększenie poziomu wrażeń z użytkowania urządzeń tytułowego producenta, których jest ponad 400 milionów na świecie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Co tak naprawdę dają nam wyświetlacze 120 Hz?

huawei-hms-app-innovation-contest-apps-up-2020

Start całego wydarzenia możecie śledzić na YouTube w ramach załączonego powyżej filmu – początek już jutro (30 czerwca) o godzinie 13:00 czasu polskiego. Warto też być na bieżąco z wydarzeniem na Facebooku, gdzie Huawei publikuje niezbędne informacje. Z kolei zainteresowanych udziałem odsyłam do rejestracji, a także do strony ze szczegółowymi informacjami.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x