Jak to się stało, że pracujesz w branży IT? Czy od początku planowałeś zostać programistą, testerem oprogramowania albo UX designerem? A może w IT jeszcze nie pracujesz, ale planujesz?

Wspólnie ze szkołą IT Coders Lab organizujemy konkurs, w którym macie okazję opisać jak to było w Waszym przypadku. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze kroki potrafią być wyjątkowo ciężkie, w głowie rodzi się wiele pytań i wątpliwości. Dlatego Wasze historie będą niezwykłą inspiracją dla innych, rozważających taką ścieżkę kariery zawodowej.

Aby wziąć udział w konkursie opisz nam swoją historię i powiedz jak było naprawdę! Czy było warto? Czy od początku wiedziałeś, że będziesz to robił w życiu? Zakładałeś, że tak to będzie wyglądać? Jakich rad udzieliłbyś początkującym? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Jeśli tak, to napisz koniecznie jaki jest Twój plan na dalszy rozwój.

Na odpowiedzi czekamy w przygotowanym specjalnie do tego wątku na forum. Znajdziecie w nim również regulamin konkursu. Trzy najlepsze, najciekawsze historie nagrodzimy najnowszą opaską Xiaomi Mi Band 3.

Przy okazji warto wspomnieć, że na naszym forum dla programistów do Waszej dyspozycji na stałe jest ekspert Coders Lab, który czeka na Wasze pytania. Pomoże on Wam w rozwiązywaniu problemów, które napotykacie w pracy jako programiści. Śmiało więc zakładajcie wątki z pytaniami!

Gorąco zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Kliknij TUTAJ, aby przejść do konkursu.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).