KONKURS: Twoja droga do IT – opisz nam swoją historię i zgarnij Xiaomi Mi Band 3!

Programowanie

Jak to się stało, że pracujesz w branży IT? Czy od początku planowałeś zostać programistą, testerem oprogramowania albo UX designerem? A może w IT jeszcze nie pracujesz, ale planujesz?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wspólnie ze szkołą IT Coders Lab organizujemy konkurs, w którym macie okazję opisać jak to było w Waszym przypadku. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze kroki potrafią być wyjątkowo ciężkie, w głowie rodzi się wiele pytań i wątpliwości. Dlatego Wasze historie będą niezwykłą inspiracją dla innych, rozważających taką ścieżkę kariery zawodowej.

Aby wziąć udział w konkursie opisz nam swoją historię i powiedz jak było naprawdę! Czy było warto? Czy od początku wiedziałeś, że będziesz to robił w życiu? Zakładałeś, że tak to będzie wyglądać? Jakich rad udzieliłbyś początkującym? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Jeśli tak, to napisz koniecznie jaki jest Twój plan na dalszy rozwój.

Na odpowiedzi czekamy w przygotowanym specjalnie do tego wątku na forum. Znajdziecie w nim również regulamin konkursu. Trzy najlepsze, najciekawsze historie nagrodzimy najnowszą opaską Xiaomi Mi Band 3.

Przy okazji warto wspomnieć, że na naszym forum dla programistów do Waszej dyspozycji na stałe jest ekspert Coders Lab, który czeka na Wasze pytania. Pomoże on Wam w rozwiązywaniu problemów, które napotykacie w pracy jako programiści. Śmiało więc zakładajcie wątki z pytaniami!

Gorąco zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Kliknij TUTAJ, aby przejść do konkursu.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x