ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Prezent na dzień dziecka — najlepsze pomysły, które ucieszą wszystkie dzieci

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Porady

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja, żeby wręczyć podarunek swojej pociesze. Pomysłów na prezent jest tyle, co ziaren piasku na pustyni, a każde dziecko jest wyjątkowe! Dlatego postaramy się sprostać wymaganiom najmłodszych i zaprezentować wam listę najlepszych prezentów dzień dziecka!

Ranking prezentów na dzień dziecka!

  1. Ranking prezentów na dzień dziecka!
  2. Jaki prezent kupić dziecku w 2022 roku?
  3. Nintendo Switch Lite na dzień dziecka!
  4. Dzień dziecka idealny? Tylko z Lego!
  5. Do ozdoby nie zabawy, figurka Funko na dzień dziecka!
  6. Talisman, czyli planszówka dla całej rodziny!
  7. Instax na dzień dziecka!

Jaki prezent kupić dziecku w 2022 roku?

Otóż tych jak wspomniałem, jest wiele. Dobrym pomysłem mogą okazać gadżety elektroniczne, klocki Lego, a nawet figurki, które ozdobią pokój dziecka. Podstawą jest to, jak znacie swoje dziecko i to, czym się interesuje, bo przecież właśnie o to chodzi w prezentach. Aby sprawić radość swojej pociesze! Ale bez zbędnego przedłużania zapraszam na nasze pomysły na dzień dziecka!

Nintendo Switch Lite na dzień dziecka!

Tak, na pierwszym miejscu pojawia się konsola do gier. Nie bez przyczyny, ponieważ jest to najbardziej przyjazne urządzenie dla małych graczy. Zaczynając od ekranu, który jest pokryty plastikiem (to kwestie bezpieczeństwa), przez gry, które są dopasowane do najmłodszych. Kończąc na dobrej zabawie w trakcie podróży. Pstryczek Lite to idealne rozwiązanie, aby wprowadzić swoje dziecko w świat gier komputerowych. Kolejnym plusem jest także to, że gry ciągle pojawiają się na to urządzenie, a posiadając dwójkę dzieci, można kupić dwa urządzenia po to, aby młodzi mogli ze sobą współpracować albo rywalizować. Kolejnym dobrym argumentem za konsolą od Japończyków jest jej cena. Otóż Nintendo Switch Lite można wyrwać już za niecałe 1000 zł! Co jest ceną doskonałą jak za konsolę, na której można grać w nowe gry!

Dzień dziecka idealny? Tylko z Lego!

Kto nie kojarzy klocków od Duńskiego producenta? Chyba każdy na świecie zna i szanuje tę markę! Dlatego nie ma co przedłużać i polecamy wam zestawy klocków. Tutaj trudno jest polecić jeden konkretny, ale na pewno godne uwagi są wszystkie zestawy z licencją np. Gwiezdnych Wojen! Zestawy różnią się złożonością, ale spokojnie każdy jest oznaczony sugerowanym wiekiem odpowiednim do składania. To zabawa nie tylko dla waszej pociechy, ale możliwość do spędzenia czasu razem, a czy jest coś cenniejszego? Zabawa dla całej rodziny na dzień dziecka? Proszę bardzo, jeśli postawicie na duńskie klocki!

Do ozdoby nie zabawy, figurka Funko na dzień dziecka!

Tu po raz kolejny sprawdzi się znajomość upodobań pociechy. Figurki Funko, a w sumie postaci, które się pojawiają w wersji Funko pochodzą z każdego możliwego elementu popkultury, zaczynając od muzyki, przez filmy kończąc na grach. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, o ile oczywiście odpowiada mu stylistyka Funko! Twoje dziecko ma ulubiony serial? Grę? Film? Na pewno znajdziesz figurkę z postacią z ulubionej historii swojej pociechy!

Talisman, czyli planszówka dla całej rodziny!

To jedna z najbardziej kultowych gier na rynku! Ta towarzyszy graczom od lat 80 ubiegłego wieku, co daje do zrozumienia, że każdy odnajdzie się w świecie Magii i Miecza. Przy okazji gra jest naprawdę długa! Rozgrywka może potrwać nawet do kilku godzin, ale warto. Sama podstawowa wersja gry to dobre rozwiązanie na deszczowy wieczór, cały wieczór. Podstawka składa się z ogromnej planszy, kilkunastu bohaterów ponad 200 kart przygód, a także niezbędnych żetonów i instrukcji. Warto także zaznaczyć, ze do gry powstało 12 oficjalnych dodatków, większych z dodatkowymi planszami oraz mniejszymi z figurkami kartami i nowymi zakończeniami. Talizman to przygoda nie tylko dla pociechy, a dla całej rodziny albo przyjaciół, którzy będą odwiedzać wasze dziecko! Koszt planszówki to około 300 zł!

Instax na dzień dziecka!

To cudowny aparat. Skoro to czytacie, to na pewno pamiętacie taki aparat fotograficzny jak Polaroid. Instax to nowa wersja kultowego aparatu. Mały, podręczny i kompaktowy to najważniejsze cechy wspomnianego aparatu. Jego wyjątkowość to jednak natychmiastowe wydruki zdjęć, które możecie zrobić na wycieczkach, w domu albo podczas rodzinnego spaceru. To cudowny pomysł na prezent, jeśli chcecie mieć wspomnienia w innej wersji niż te na telefonie. Tutaj należy także nadmienić, że aparat korzysta ze specjalnych wkładów, które trochę kosztują, jednak mimo wszystko warto! Jeśli chodzi o cenę to za Instaxa trzeba położyć 489 zł

Sprawdź najnowsze wpisy