Najlepsze oferty na kartę z 5G

Najlepsze oferty na kartę z 5G w 2022 roku – jaką propozycję do 40 zł wybrać?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Porady

Coraz więcej smartfonów obsługuje sieć nowej generacji. Posiadacze takich urządzeń mogą zastanawiać się, jakie są najlepsze oferty na kartę z 5G. Wybraliśmy dla was kilka ciekawych i niedrogich propozycji.

Najlepsze oferty na kartę z 5G do 40 złotych

W ubiegłym miesiącu przyglądaliśmy się najlepszym ofertom na kartę do 20, 30 oraz 40 złotych. Szukaliśmy wtedy najbardziej atrakcyjnych propozycji, w przypadku których za możliwie niewielką kwotę można cieszyć się np. nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz przyzwoitym pakietem internetu. Dziś wracamy do tematu wartych polecenia ofert na kartę, jednak stawiamy dodatkowy warunek – skupiamy się tylko na tych propozycjach operatorów, które dają możliwość korzystania z 5G za kwotę do 40 złotych.

Solo XL w Play – niedroga i uniwersalna oferta

Najlepsze oferty na kartę z 5G

Zaczynamy od propozycji dla tych, którym zależy na jak najniższej cenie, a jednocześnie chcą mieć gwarancję, że internetu nigdy całkowicie im nie zabraknie. W ofercie Solo XL w Play mamy nielimitowany transfer danych, w tym 20 GB z pełną prędkością. Tę liczbę można jednak w prosty sposób podwoić – wystarczy, że konto będziemy doładowywać w aplikacji Play24. Do tego możemy jeszcze otrzymać 1200 GB przez rok. Miesięczny koszt korzystania z Solo XL to 35 złotych.

Najważniejsze informacje o ofercie:

 • Rozmowy, SMS-y, MMS-y: bez limitu
 • Internet: nielimitowany, 20 GB z pełną prędkością (40 GB, jeśli doładujemy konto w aplikacji)
 • Dodatkowy transfer na komunikatory i social media: brak
 • Sposób aktywacji: w aplikacji Play24

Plan z 45 GB w Orange Flex – dla tych, którzy uwielbiają social media

Najlepsze oferty na kartę z 5G

Kolejna propozycja za 35 złotych, tym razem dla uzależnionych od serwisów społecznościowych. Pomarańczowy operator w nowym planie dostępnym w ramach Flexa proponuje 45 GB internetu i 4,88 GB w roamingu w UE, ale do tego dodaje nielimitowany transfer na social media, zarówno w przeglądarce, jak i aplikacjach. Pamiętajmy, że Flex nie jest klasyczną taryfą na kartę, lecz ofertą subskrypcyjną. Umowy z operatorem jednak nie podpisujemy i w każdym momencie możemy zrezygnować.

Najważniejsze informacje o ofercie:

 • Rozmowy, SMS-y, MMS-y: bez limitu
 • Internet: 45 GB + 4,88 GB w roamingu w UE
 • Dodatkowy transfer na komunikatory i social media: nielimitowany transfer na social media w kraju (m.in. TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Messenger, Telegram)
 • Sposób aktywacji: w aplikacji Orange Flex

Bez limitu XL w T-Mobile – dla fanów filmów, seriali i transmisji sportowych

Najlepsze oferty na kartę z 5G

U magentowego operatora za 39 złotych miesięcznie możemy mieć 40 GB internetu. Dodatkowo dostaniemy nielimitowany transfer na popularne platformy streamingowe. Jak wiadomo, treści wideo, szczególnie w wysokiej rozdzielczości, potrafią szybko uszczuplić pakiet danych. Jeśli zatem oglądacie dużo filmów, seriali lub transmisji sportowych i szukacie odpowiedniej oferty na kartę, koniecznie z 5G, to warto rozważyć tę opcję.

Najważniejsze informacje o ofercie:

 • Rozmowy, SMS-y, MMS-y: bez limitu
 • Internet: 40 GB (20 GB w ramach oferty i 20 GB jako bonus po doładowaniu)
 • Dodatkowy transfer na komunikatory i social media: Supernet Video (nielimitowany transfer m.in. na Netflixa, YouTube’a, Playera, HBO Max, Amazon Prime Video, TVP Sport)
 • Sposób aktywacji: w aplikacji Mój T-Mobile lub kodem *500*1*0#

Pakiet z 5G w Plushu – dużo bonusów i 5G, które się wyróżnia

Najlepsze oferty na kartę z 5G

Plush za 40 złotych miesięcznie proponuje 20 GB internetu. Niby nic specjalnego, ale do tego dochodzą różnego rodzaju bonusy. Dodatkowy pakiet po doładowaniu (15 GB), dodatkowy transfer na TikToka i YouTube’a (10 GB), nielimitowany internet na kilka popularnych aplikacji społecznościowych. Jednorazowo możemy również otrzymać 100 GB z okazji tego, że Plush ma już milion klientów. Warto też pamiętać, że Plush to marka należąca do Plusa, czyli operatora, którego 5G na polskim rynku wyróżnia się oddzielnymi częstotliwościami.

Najważniejsze informacje o ofercie:

 • Rozmowy, SMS-y, MMS-y: bez limitu
 • Internet: 35 GB (20 GB w ramach oferty i 15 GB jako bonus po doładowaniu)
 • Dodatkowy transfer na komunikatory i social media: 10 GB na YouTube’a i TikToka, nielimitowany internet na Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp’a.
 • Sposób aktywacji: kodem *136*11*9203#

Czytaj także: 5G Plusa na iPhone’ach nareszcie dostępne – jak je włączyć?

Najlepsze oferty na kartę z 5G do 40 złotych – podsumowanie

Na rynku nie brakuje wartych uwagi ofert na kartę w budżecie do 40 złotych miesięcznie. W niektórych aspektach są one bardzo podobne do siebie, jednak po dokładniejszej analizie można dostrzec różnice. To, która oferta będzie dla nas najlepsza, zależy choćby od tego, czy częściej oglądamy na telefonie treści wideo, czy wolimy korzystać z komunikatorów i serwisów społecznościowych.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy