ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Snapchat z rasistowskim flitrem

[Poradnik tygodnia] Jak odzyskać utraconą serię w komunikatorze Snapchat?

Autor: Michał Derej Kategoria: Porady

Osoby korzystające z komunikatora Snapchat zapewne wiedzą, jak nieprzyjemną sprawą może być utrata bardzo długiej serii ze znajomym, która trwała np. kilkaset dni. Pomimo tego, że na stronie Snapchata znaleźć można informację o tym, że serii nie da się odzyskać, to informacja ta nie jest zgodna z prawdą. W dzisiejszym poradniku przedstawię Wam prosty sposób na to, by ją przywrócić!

Zobacz też: Jak wygląda telefoniczna rozmowa ze sztuczną inteligencją Google’a?

Jak przywrócić serię na Snapchat? Czy to możliwe?

Uwaga: zaprezentowana w dzisiejszym poradniku metoda nie działa ze 100% skutecznością. Wszystko zależy od pracownika, który będzie Was obsługiwał – jedni częściej przymykają oko na utracone serie, a inni rzadziej.

  1. Przygotuj informacje na temat utraconej serii – jej długość, nazwę znajomego itp.
  2. Przejdź na stronę pomocy technicznej komunikatora Snapchat.
  3. Spośród wielu opcji wybierz „My Snapchat isn’t working”, a następnie „Snapstreaks”.
  4. Wyświetlony zostanie formularz, który należy uzupełnić. Wypełnij go niezbędnymi informacjami i najlepiej zaznacz, że ikonka serii ⌛nie została wyświetlona. Warto wspomnieć również o problemach z połączeniem z serwerami Snapchata.
  5. Prześlij formularz i czekaj na werdykt pomocy technicznej Snapchata. Moje zgłoszenie raz zostało odrzucone, a za innym razem pomyślnie rozpatrzone – to wszystko zależy od szczęścia. Trzymam kciuki za Wasze serie!

Sprawdź najnowsze wpisy