cyfrowa równowaga

[Poradnik tygodnia] Funkcja wyciszania z Pixela 3 na dowolnym smartfonie

Porady

Google Pixel 3 to smartfon, który swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miał kilka dni temu. To właśnie dzięki niej mogliśmy poznać ciekawe funkcje, w które gigant z Mountain View wyposażył swoje urządzenie. Muszę przyznać, że jest ich naprawdę sporo – w dzisiejszym artykule pokażę Wam, jak na dowolnym smartfonie z Androidem aktywować opcję, dzięki której telefon będzie automatycznie wyciszany po obróceniu go ekranem w dół. 

Zobacz też: Pixela 3 będzie trzeba szorować w wodzie. Po co?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak aktywować funkcję wyciszania z Pixela 3 na dowolnym smartfonie?

Aktywacja tej przydatnej opcji znanej z Pixela 3 jest banalnie prosta. Niestety do skorzystania z tego poradnika potrzebować będziecie programu Tasker, który kosztuje 14.99 zł. Gwarantuję Wam jednak, że jest on warty swojej ceny – nie pożałujecie tego zakupu!

  1. Na swoim urządzeniu z Androidem, na którym zainstalowany jest Tasker, przejdź pod ten adres.
  2. Kliknij duży przycisk „Import”.
  3. Wyświetli się prośba o nadanie uprawnień do zarządzania powiadomieniami oraz praw administratora urządzenia. Zgódź się – uprawnienia są niezbędne do włączania trybu „Nie przeszkadzać” oraz do wyłączania wyświetlacza, gdy smartfon jest obrócony. Następnie zezwól na zaimportowanie danych do Taskera.
  4. To wszystko – od teraz na Twoim smartfonie korzystać możesz z nowej funkcji ekskluzywnej dla Pixela 3 (i wybranych smartfonów Motorola)!

Źródło: XDA-Developers

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x