OnePlus nie jest jednolity w kwestii systemu, który trafia na smartfony  – jedne urządzenia zakupić można z OxygenOS, a inne z HydrogenOS. Oba rozwiązania różnią się do siebie nie tylko sposobem działania, lecz również wyglądem. Ikony z systemu HydrogenOS niektórym użytkownikom podobają się jednak bardziej. Z tego powodu w tym poradniku pokażę Wam, jak zainstalować je na dowolnym urządzeniu działającym pod kontrolą oprogramowania OxygenOS.

Jak zainstalować ikony z HydrogenOS na smartfonach z OxygenOS?

Okazuje się, że instalacja ikon z HydrogenOS na urządzeniach działających pod kontrolą systemu OxygenOS jest niezwykle prosta. Na początku zerknijcie na poniższą grafikę i oceńcie, czy zrzut ekranu z prawej strony podoba Wam się bardziej.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

ikony z hydrogenos

Zobacz też: Ekrany permanentnie szkodzą naszemu wzrokowi.

Jeżeli preferujecie ikony z systemu HydrogenOS i chcecie zainstalować ja na swoim urządzeniu, to postępujcie według poniższych instrukcji:

  1. Pobierz plik .apk paczki ikon z HydrogenOS na swojego smartfona. Zainstaluj go.
  2. Przejdź do ustawień oficjalnego launchera OnePlus i aktywuj zainstalowane przed chwilą ikony. Warto pamiętać, że musi to być oficjalny launcher preinstalowany na urządzeniu – w innych aplikacjach modyfikacja nie będzie po prostu działać.
  3. Gotowe! Od teraz możesz korzystać z ikon przygotowanych dla systemu HydrogenOS.

Źródło: XDA-Developers @shehabskull

 

 

 

 
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.