Pierwsze kroki na Android Market – Przewodnik

Porady

Czujesz się zagubiony w gąszczu aplikacji w Android Market? To jest artykuł dla Ciebie! Zamieszczone tu są wszystkie najlepsze, niemal niezbędne aplikacje oraz ich opisy dzięki którym poznasz ich działanie. Autorem przewodnika jest użytkownik Największego w Polsce Forum Androidmrwa (dziękuję w imieniu redakcji oraz użytkowników). W tym Newsie zamieszczę tylko wstęp artykułu do którego link znajdziecie na dole.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wstęp:
Ten poradnik jest zbiorem moich doświadczeń i spostrzeżeń po 3 miesiącach używania G1, które mogą przydać sie nowym użytkownikom tego telefonu. Zawarłem tutaj aplikacje, które mogą sie wam przydać, a opisuje je tylko częściowo, ponieważ większość ma bardzo rozbudowane opcje. Na Android Market można znaleźć różne inne, równie przydatne programy, ale aby uniknąć pytań typu, jaki program, do czego zajrzyjcie tutaj a może nie będziecie musieli pisać nowego tematu.()

Zapraszamy do lektury. Przewodnik można przeczytać w nowym dziale Artykuły stworzonym na tego typu publikacje.

Pierwsze kroki na Android Market – Przewodnik


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x