Zostań częścią naszego zespołu! Szukamy nowych redaktorów

Łukasz Pająk Polecane 2019-09-17

Często można spotkać się z powiedzeniem, że kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Jeśli stoisz w miejscu, to znaczy, że się cofasz. W tym stwierdzeniu jest wiele prawdy, więc i nasza redakcja cały czas się rozwija. Z racji, że świat technologii nie ma zamiaru zwalniać, co nas bardzo cieszy, to musimy być gotowi na każdą ewentualność i nowinkę. Tym sposobem chcemy powiększyć naszą ekipę pasjonatów innowacji, jak i szeroko rozumianych rewolucji. W końcu Android 10 to stosunkowo duża przemiana, a 10-lecie naszego portalu to idealna okazja, aby wykonać kolejny, duży krok, którego częścią możesz się stać.

Szukamy nowych redaktorów ds. aktualności — chcesz zostać naszym newsmanem?

android ios logo koniec

Mimo że rekrutacja do naszego zespołu jest zawsze otwarta, tak teraz skupiamy się w głównej mierze na poszukiwaniach osoby, która jest za pan brat ze wszelkimi nowinkami technologicznymi. Z racji, że to mobilny rynek stanowi podstawę naszego portalu, to przede wszystkim oczekujemy, aby nie były Ci obce aktualne wydarzenia z tego świata. Drugim, niezbędnym kryterium, które chcemy, aby spełniał nasz redaktor ds. aktualności, to umiejętność bezbłędnego pisania. Z racji, że wszelkie źródła informacji są w głównej mierze dostępne w języku angielskim, to ten też nie powinien stanowić dla Ciebie przeszkody. Dużym atutem naszych kandydatów jest znajomość SEO oraz dyspozycyjność. Nie narzucamy sztywnych godzin pracy, ale lubimy doceniać najbardziej zaangażowanych. Naturalnie nikt nie chce pracować za darmo. Oczywiście wszelkie kwestie wynagrodzeń ustalane są indywidualnie, ale zapewniamy, że redaktor ds. aktualności na pełen etat może liczyć na minimum 3500 złotych. To wyłącznie podstawa, która nie uwzględnia szeregu bonusów i premii związanych z osiąganymi wynikami. Mało tego, wraz z rozwojem nasi redaktorzy mogą być pewni, że będą mieli dostęp do najnowszych sprzętów oraz wydarzeń branżowych. Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiedzić Barcelonę podczas trwających targów Mobile World Congress? Nic prostszego. Pamiętaj, że możemy nauczyć wielu rzeczy od podstaw, więc brak doświadczenia też nie stanowi problemu, gdy wcześniejsze wymagania są spełnione. Przy tym też nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pracował zdalnie.

W naszym zespole nie brakuje też miejsca na indywidualności

Dzielenie się nowinkami technologicznymi nie jest Ci przeznaczone? Spokojnie, nikogo nie szufladkujemy i chętnie też poznamy kandydatów na inne stanowiska, którym uważasz, że poświęcamy za mało energii. Tym sposobem jesteśmy otwarci na felietonistów, mistrzów od poradników, a także różnorakich specjalistów w danych dziedzinach, jak na przykład programowanie. Może w ogóle nie interesuje Cię tworzenie tekstu, a wolałbyś stać się częścią naszego zespołu YouTube? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie i wystarczy jedna aplikacja!

Zgłoś się do nas już dzisiaj!

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez poniższy formularz. Jak też wcześniej wspomnieliśmy, rekrutacja do naszej ekipy jest stale otwarta, ale naturalnie im szybciej Cię poznamy, tym większa szansa na bycie zauważonym.

> > > Zostaw tutaj swoje zgłoszenie! < < <

O Android.com.pl…

zagle-biznesu-sgh-nagroda

Android.com.pl to znana, rozpoznawalna marka, która jest na rynku już od 10 lat. Portal jest częścią SmartWeb Media Sp. z o.o., czyli spółki, która wspiera w rozwoju najbardziej znane marki z branży technologicznej na świecie. W zeszłym roku jako jedna z trzech firm zdobyliśmy nagrodę „Żagle Biznesu przyznawaną przez najlepszą w Polsce uczelnię ekonomiczną (SGH) dla „Inteligentnych Organizacji”. Zostaliśmy nagrodzeni obok takich firm jak Growbots i Kerris Group. To sprawia, że jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, który zadba o Twój rozwój i pozwoli Ci na realizację Twoich pasji.

Co więcej, planujemy podwoić grono naszych odbiorców w przeciągu najbliższego roku. Jeśli jesteś ambitny, pełny zapału i energii – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i buduj przyszłość Android.com.pl razem z nami! W naszej redakcji możesz realizować swoje pomysły i się rozwijać.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x