aplikacje które pomogą zrobić prezent

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Polecane

Święta tuż, tuż, a to oznacza między innymi spotkania z rodziną i wręczanie sobie prezentów. Tak naprawdę przed nami ostatni tydzień, który stanowi też ostatni dzwonek dla osób wciąż szukających prezentów. Z racji, że nie istnieją uniwersalne podarunki, to mimo wszystko tego typu pomysłów trzeba szukać. Próżno też rozglądać się już za sprowadzaniem upominków z Chin — na to jest już po prostu za późno. W takim razie skupimy się na naszym rynku i tym, co jest dostępne już.

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę

prezent

Nie zaglądamy do Chin, nie szukamy możliwie najbardziej indywidualnych tworów — jeśli nie mamy pomysłu teraz na specjalny prezent, to raczej już na niego nie wpadniemy. Dlatego można skorzystać z uniwersalnego podejścia, które chciałbym Wam przedstawić. Do tego wychodzę z założenia, że podarunek powinien być przede wszystkim praktyczny.

Etui na telefon lub tablet

Zacznijmy od rzeczy możliwie najprostszej, czyli etui, a często połączenia etui ze szkłem lub folią na ekran. Wydaje się błahe, ale z pewnością znajdą się osoby, które po prostu nie dbają zbyt specjalnie o swoje urządzenia mobilne. W takim wypadku wspomniany zestaw może się wyjątkowo przydatny.

Etui i szkła kupicie w następujących sklepach i platformach:

Słuchawki

słuchawki

W tym roku dobitnie przekonaliśmy się, że era gniazd słuchawkowych dobiega końca. Być może niektórzy z Waszych bliskich jeszcze nie zdążyli przestawić się na bezprzewodowe rozwiązania lub męczą się z przejściówkami? W takim razie czemu nie sprezentować im odpowiedniego zestawu słuchawkowego? Oczywiście oferty „z kablem” też znajdziecie.

Słuchawki bezprzewodowe oraz przewodowe kupicie w:

Powerbank i inne akcesoria

powerbank

Akumulatory w dzisiejszych urządzeniach mobilnych są zdecydowanie jednym z najmniej rozwijających się elementów. Odczuwamy to głównie przez konieczność ciągłego ładowania. To może trwać wolniej lub szybciej, ale jednak jest wymagane. Będąc w trasie, ciężko znaleźć wolne gniazdko, które nas przywiąże do jednego miejsca na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Docenią to szczególnie osoby dużo podróżujące. Jeśli takie znacie, to właśnie powerbank może okazać się zbawieniem. Alternatywą są inne akcesoria jak uchwyty do samochodu i dedykowane ładowarki.

Powerbanki kupicie w:

Przystawka do telewizora

xiaomi mi box

Wielokrotnie to zaznaczałem, ale nie wyobrażam sobie dzisiaj telewizora bez Xiaomi Mi Box. To oczywiście tylko przykład, bo równie dobre wrażenie zrobiła na mnie przystawka od Techbite. Zamiana zwykłego telewizora w Smart TV to zdecydowanie udany prezent:

Przystawki do telewizora kupicie w:

Konsola do gier

nintendo switch

Tak, tak. Podobnie jak w przypadku kolejnej kategorii, tak i ta jest dosyć specyficzna i „błaha”. Niemniej czy nie jest praktyczna? W tym momencie możemy wkraczać na ciężkie tematy, aczkolwiek Playstation 4, Xbox One czy też Nintendo Switch z pewnością sprawią wiele radości odpowiednim osobom.

Konsole do gier kupicie w:

Smartfon lub tablet

xiaomi mi mix 3

Tak, to dosyć powszechny pomysł i dużo zależy od samego portfela. Niemniej kupno smartfona lub tabletu nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie — dla osoby, która wciąż męczy się ze starym urządzeniem, może to być po prostu wymarzony prezent. Jak wspomniałem, wybór jest naprawdę szeroki i ciężko jednoznacznie wskazać najlepszą propozycję, więc w kwestiach porady, co do konkretnego urządzenia zapraszamy na nasze forum lub grupę na Facebooku. Zawsze też pod tablet można podciągnąć czytnik e-booków.

Smartfony kupicie w:

Tablety kupicie w:

Zobacz też: eSIM trafiło do Orange!

Tradycyjnie jestem ciekawy, co dla Was jest najciekawszym prezentem, który jeszcze można kupić i być pewnym, że dotrze na święta? Oczywiście pomijam kwestię samych dostaw, bo kurierzy z pewnością mają teraz pełne ręce roboty.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy