[Ankieta] Noworoczne życzenia od ekipy Android.com.pl!

Łukasz Pająk Artykuły 2017-12-31

Za kilka godzin wybije północ, czyli wejście w 2018 rok. Zapewne będziecie świętować ten moment z najbliższymi – hucznie na zorganizowanym wydarzeniu lub skromnie w zaciszu domowym. Dlatego już teraz chcieliśmy zająć Wam chwilę na swego rodzaju refleksję. Jako redakcja podsumowaliśmy już kończący się, 2017 rok – poznaliście nasze opinie odnośnie najlepszego i najgorszego smartfona, a do tego dołożyliśmy nasze oczekiwania na nadchodzące 12 miesięcy. Nie wszyscy się z nami zgodzili i to jest najpiękniejsze – każdy ma swój światopogląd i możemy się nim wymieniać. Gdyby nie to, gdyby nie Wy nasza praca byłaby zdecydowanie mniej ciekawa.

Dlatego na przyszły rok chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze, ale przede wszystkim szczęścia i spokoju na każdym kroku. Łącząc te dwie cechy nie potrzebujecie niczego więcej, bo przez to rozumie się też zdrowie swoje i najbliższych, spełnienie marzeń oraz wszelkie najdrobniejsze zachcianki życiowe. Również życzymy Wam, aby ustalone obietnice noworoczne wykonały się same, abyśmy nie irytowali Was naszymi tekstami oraz abyśmy za rok spotkali się w takim samym gronie, a najlepiej jeszcze większym.

Korzystając z okazji, chcieliśmy Wam podziękować za ten rok – niewątpliwie był on dla nas ciężki, ale kończymy go z wielkim sukcesem. Ewolucja portalu cały czas trwa – co możecie sami obserwować – ale nie można zapominać o podstawach. Chcielibyśmy na koniec tego roku zapytać się Was o to, jakie teksty najchętniej czytacie lub czytalibyście na łamach naszego portalu w 2018 roku? Ankieta działa jedynie na pełnowymiarowej wersji portalu.

Które teksty najchętniej czytasz?

Szczęśliwego Nowego Roku!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x