Witamy w 44 podcaście Android.com.pl!

W dzisiejszym nagraniu nabijamy się phonepadów, czyli pełnoprawnych tabletów, które to wreszcie (wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników) mają możliwość wykonywania połączeń głosowych. Ponadto Czarek przyznaje nam rację, Krzysiek Podlaszewski robi jingla, Krzysiek Kulpiciński narzeka na swoją S-trójkę, a ja na wstępie opowiadam żałosny żart prowadzącego. 

Tak jak ostatnio wspomnieliśmy, będziemy starać się wydawać nagrania regularnie, a będzie się to odbywało co środę/czwartek w godzinach popołudniowych/ wieczornych. 

Dziś głównie pomówimy o Samsungu Galaxy Note 8.0, troszkę o plotkach dotyczących zbliżającej się premiery nowego flagowego smartfona tajwańskiego koncernu a także wspomnimy o nowym, ultrawydajnym high-endzie od ZTE. Delikatnie potraktujemy temat HTC One oraz niektórych nowości z MWC, którym poświęcimy w całości przyszłe – 45 nagranie.

Czas trwania podcastu: 54 min.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Powyższy czytnik RSS nie działał od jakiegoś czasu, na co zwróciliście ostatnio uwagę poprzez funkcję „Zgłoś błąd”. Funkcja ta została poprawiona i od podcastu nr 41 działa w 100% poprawnie.

Od nagrania 43 wróciliśmy z możliwością odsłuchu przez iTunes! Wystarczy kliknąć TUTAJ!

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

Samsung Galaxy Note 8.0 oficjalnie

Galaxy SIV zostanie pokazany 14 marca

ZTE Grand Memo z procesorem Snapdragon 800

W loży szyderców poruszymy kwestie:

Fonepad, czyli nowość od Asusa

Uczestniczyli: Cezary Zapała, Krzysztof Kulpiciński.

Prowadził: Grzegorz Kaczmarek.

Nad oprawą techniczną czuwa: Grzegorz Kaczmarek.