Podcast Android.com.pl #43 [21.02.13]

Podcast

Witamy w 43 podcaście Android.com.pl!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W dzisiejszym nagraniu Krzysztof Kulpiciński rozmawia z nami ze studni w jednej z małych wiosek w Kambodży, Krzysiek Podlaszewski znajduje przyjaciela w wielbieniu Sony, Czarek komentuje te wyczyny a ja dodaję możliwość posłuchania nas w iTunes (tak, Apple iTunes). 

Tak jak ostatnio wspomnieliśmy, będziemy starać się wydawać nagrania regularnie, a będzie się to odbywało co środę/czwartek w godzinach popołudniowych/ wieczornych. 

Dziś porozmawiamy o domniemanej specyfikacji Samsunga Galaxy S4, o planowanych aktualizacjach tego producenta a także sporo na temat LG, jego możliwości i ewentualnym, mocniejszym zainteresowaniu rynkiem smartfonów i tabletów. Na koniec omówimy nowy produkt firmy Tracer, mianowicie Oxygen GS1, który jest rewelacyjną alternatywą dla Samsunga Galaxy Grand. Przy okazji przepraszamy za spadek jakości dzisiejszego nagrania (zwłaszcza K. Kulpiciński) – wynikło to głównie terminu ferii i faktu, że większość z nas nie miała możliwości technicznych, którymi dysponujemy zazwyczaj.

Czas trwania podcastu: 1 godz. 10 min.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Powyższy czytnik RSS nie działał od jakiegoś czasu, na co zwróciliście ostatnio uwagę poprzez funkcję „Zgłoś błąd”. Funkcja ta została poprawiona i od podcastu nr 41 działa w 100% poprawnie.

Od dziś zaś wracamy z możliwością odsłuchu przez iTunes! Wystarczy kliknąć TUTAJ!

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

Specyfikacja Samsunga Galaxy S4 w przeciekach

Daty aktualizacji urządzeń Samsunga do Jellybean

LG prezentuje nowe smartfony z serii L

Tracer Oxygen GS1 – 5-calowy smartfon z Polski

W loży szyderców poruszymy kwestie:

 Google zapłaci Apple miliard dolarów za wyszukiwarkę w iOS

iPhone wyprzedzony w rankingach zadowolenia klienta

Z kolei w „fajt of de najt” porównamy 2 niedawne średniaki:

Motorola Motoluxe vs Sony Ericsson neo V

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała, Krzysztof Kulpiciński.

Prowadził Grzegorz Kaczmarek.

Nad oprawą techniczną czuwa Grzegorz Kaczmarek.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x