Podcast Android.com.pl #42 [13.02.13]

Grzegorz Kaczmarek Podcast 2013-02-13

Witamy Was drodzy słuchacze w 42 podcaście Android.com.pl!

W dzisiejszym nagraniu czekają na Was kolejne rewelacje ze świata Google Android w najłatwiejszej do przyjęcia postaci. Usłyszycie m.in. jak Krzysiek Kulpiciński nic nie mówi, ja opowiadam o swoim totalnym bezguściu stylistycznym, Czarek tłumaczy, że są inne mocne tablety poza Nexusem 10 i iPadem 3, a Krzysiek Podlaszewski znajduje w śmietniku iPhona 4S.

Tak jak ostatnio wspomnieliśmy, będziemy starać się wydawać nagrania regularnie, a będzie się to odbywało co środę/czwartek w godzinach popołudniowych/ wieczornych. W ramach wyrównania zeszłego opóźnienia, dzisiejszy podcast wydajemy nieco wcześniej.

Dziś porozmawiamy o nowym HTC One (czy też M7), o jego przyszłości na rynku i sytuacji firmy. Poruszmy kwestię możliwości pojawienia się następcy Google Nexusa 7 w najbliższym czasie a także niezwykle istotny temat dotyczący aktualizacji urządzeń LG (co może brzmieć nieco niewiarygodnie). W loży szyderców opowiemy o „śmieciowym ajfonie”, a w Fight of the Night tym razem porównamy 2 budżetowe produkty.

Czas trwania podcastu:  48 min.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Powyższy czytnik RSS nie działał od jakiegoś czasu, na co zwróciliście ostatnio uwagę poprzez funkcję „Zgłoś błąd”. Funkcja ta została poprawiona i od podcastu nr 41 działa w 100% poprawnie. Już niedługo natomiast pojawią się dodatkowe ułatwienia, także bądźcie czujni!

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

HTC M7 trafi do sprzedaży jako HTC One?

Następca Nexusa 7 zamieni Tegrę na Snapdragona

Optimus 4X, L9 i L7 otrzymają już wkrótce Jelly Bean

W loży szyderców poruszymy kwestie:

iPhone 4S w śmietniku

Z kolei w „fajt of de najt” porównamy 2 przemijające, flagowe urządzenia:

LG Optimus L5 vs HTC Desire C

Zdjęcie przedstawiające znalezisko:

Uczestniczyli: Krzysztof PodlaszewskiCezary Zapała.

Prowadził Grzegorz Kaczmarek.

Nad oprawą techniczną czuwa Grzegorz Kaczmarek.x