Witamy Was drodzy słuchacze w 41 podcaście Android.com.pl!

W dzisiejszym odcinku Krzysiek Podlaszewski „jara się” Nexusem od Sony (który jeszcze nie wiadomo czy kiedykolwiek się pojawi), Krzysiek Kulpiciński opowiada o lokalu dla hipsterów w którym bywa non-stop, ja mówię „tak”, a Czarek się podśmiewa.

Dodatkowo dwukrotnie w nagraniu wspomnieliśmy, że podcast pojawiał się będzie co tydzień i chyba uwierzyliśmy w to bardzo mocno. W związku z tym będziemy starać się wydawać nagrania regularnie, a będzie się to odbywało co środę/czwartek w godzinach popołudniowych/ wieczornych. Dzisiejsze nagranie czeka na publikację od środy, jednak możemy go zaprezentować dopiero dziś ze względu na prace na serwerach, które odbywały się w ciągu ostatnich dwóch dni.

Poza tym poruszymy niezwykle ważne kwestie dotyczące słabych wyników i (nie)dopuszczalnej plajty tajwańskiego HTC, pomówimy o nowych budżetówkach od Samsunga, opowiemy o najnowszych statystykach udziału systemów mobilnych w globalnym rynku telekomunikacji mobilnej a także podebatujemy o możliwości rychłego wprowadzenia pełnej oferty Google Play w Polsce.

Czas trwania podcastu: 1 godz. 5 min.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Powyższy czytnik RSS nie działał od jakiegoś czasu, na co zwróciliście ostatnio uwagę poprzez funkcję „Zgłoś błąd”. Funkcja ta została poprawiona i od dziś wszystko powinno działać w 100% poprawnie.

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

Nowe budżetowe modele Young i Fame od Samsunga

HTC przewiduje kolejny słaby kwartał

Android rządzi – globalne statystyki

Pełna oferta Google Play niebawem w Polsce 

W loży szyderców poruszymy kwestie:

Sąd odrzucił kolejny wniosek Apple o zakaz sprzedaży Nexusa

Mały telefon do obsługi smartfona – HTC Mini

Z kolei w „fajt of de najt” porównamy 2 przemijające, flagowe urządzenia:

Samsung Galaxy S3 vs HTC One X

Uczestniczyli: Krzysztof PodlaszewskiCezary ZapałaKrzysztof Kulpiciński. Prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Grzegorz Kaczmarek.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek