Witajcie! Powracamy do Was z kolejnym, 40 już podcastem Android.com.pl. Dzisiejszy odcinek jest tzw. odcinkiem specjalnym, z racji tego, że do nagrania drodzy słuchacze zaprosiliśmy jednego z Was. Wiąże się z tym kilka następujących spraw: jego czas się znacząco wydłużył, oraz jakość nagrania jednorazowo spadła w stosunku do popraw, jakie zastosowaliśmy w nagraniu numer 39. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie Wam to specjalnie przeszkadzało zwłaszcza, że nie wykluczamy kolejnych, gościnnych występów naszych słuchaczy w nagraniach.

Poza standardową grupą informacji, czyli newsy, „loża szyderców” i „fight of the night” porozmawiamy także o tym, czego spodziewamy się w 2013 po rynku telekomunikacji mobilnej. Jak zwykle nie zabraknie super-suchych żartów, narzekania na wszystko przez Krzyśka Kulpicińskiego i wielbienia Sony przez Krzyśka Podlaszewskiego. Zapraszamy do słuchania!

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

Przedsprzedaż Sony Xperia Z

Sony zrezygnuje z budżetowych smartfonów

Sony Xperia Tablet Z zaprezentowany

Aktualizacja Galaxy SII do Jellybean już niedługo

Aktualizacje tabletów Ainol do Jellybean

W loży szyderców poruszymy kwestie:

 Galaxy Phoneblet 5.8″ od Samsunga

Z kolei w „fajt of de najt” porównamy urządzenia:

Motorola Droid Razr vs HTC One S

Uczestniczyli: Krzysztof PodlaszewskiCezary ZapałaKrzysztof Kulpiciński. Prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Grzegorz Kaczmarek.

Gościnnie wystąpił: Maniek Wysoczański

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek