Witajcie! Dziś, po ponad miesięcznej przerwie prezentujemy mocno opóźniony podcast numer trzydzieści dziewięć. Musimy przeprosić Was drodzy czytelnicy i słuchacze: nagranie to zostało stworzone przed świętami Bożego Narodzenia, lecz jak doskonale wiecie od jakiegoś czasu zmieniliśmy administrację zarządzającą naszymi serwerami, co wygenerowało drobne problemy z dostępem do FTP, a odejście naszego dotychczasowego patrona technicznego Daniela Kozłowskiego wcale nie ułatwiło sprawy. Tak czy inaczej, przed Wami świąteczne wydanie, które jednogłośnie postanowiliśmy opublikować pomimo jego dość wątpliwej aktualności. Publikacja ta wiąże się głównie z wieloma zmianami jakie postanowiliśmy za Waszą sugestią wprowadzić, m.in.: mocno poprawiona jakość nagrania, „fight of the night” a także, mamy nadzieję, nieco bardziej „lekkostrawna” jego forma. Jeśli chodzi o treść, usłyszycie rozważania na m.in. temat tego, jak mocno Krzysiek P. jest zakochany w produktach Sony, czy też jak bardzo produkty Sony przypadły Krzyśkowi P. do gustu – a w ramach urozmaicenia tematu Krzysiek P. przedstawi Wam kilka ciekawych newsów ze świata Sony!  Trzymajcie się mocno.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Poza fanatycznym wysławianiem Sony usłyszycie:

Tablet Asusa za 99$ coraz bliżej

Yotaphone – smartfon z dwoma wyświetlaczami

Polaroid szykuje aparat kompaktowy z Androidem i wymienną optyką

W loży szyderców poruszymy kwestie:

Samsung wycofuje pozwy przeciwko Apple

Sąd oddala wniosek Apple

Samsung zadrwił z Apple

Z kolei w „fajt of de najt” porównamy dwa przemijające, jednak nadal bardzo popularne urządzenia:

Sony Xperia S vs Samsung Galaxy SII

Uczestniczyli: Krzysztof PodlaszewskiCezary ZapałaGrzegorz Kaczmarek. Prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Grzegorz Kaczmarek.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek