Witamy w trzydziestym ósmym Podcaście Android.com.pl. W tym tygodniu zajmiemy się rewolucyjną wiadomością dotyczącą nazwy nowego Androida. Nie zabraknie również garści statystyk i analiz, rozważań dotyczących nowych technologii, a także dyskusji na temat sytuacji w HTC.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: Pracownik Google potwierdza, że następny Android to Key Lime Pie

Android umacnia się na pozycji lidera w USA

Samsung pracuje nad nowym procesorem opartym o architekturę Cortex A15

Sprzedaż Galaxy Note II przekroczyła 5 milionów egzemplarzy

HTC zatrudni nowego szefa marketingu

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała, Krzysztof Kulpiciński prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.