W trzydziestym siódmym podcaście rozmawialiśmy o tajemnicy kompromisu HTC i Apple, jaka chce poznać Samsung oraz nowościach w Google Play. Wspomnieliśmy również o nowościach od Samsunga i polskiej premierze Sony Tablet S. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Na koniec zapraszamy Was do loży szyderców.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: Samsung chce poznać szczegóły kompromisu pomiędzy HTC a Apple GTA: Vice City już 6 grudnia w Sklepie Play Zmiany w Google Play Galaxy Grand – kolejny tabletofon od Samsunga Premiera Sony Xperia Tablet S w Polsce  Samsung Galaxy Note 10.1 otrzymał „Premium Suite” Loża szyderców: Nazywam się Błąd. Android 4.2 Błąd – felieton

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.
    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.