Witamy ponownie po małej przerwie! Trzydziesty piąty podcast prawie w całości został zdominowany przez nowe produkty Google. Wspomnieliśmy również o nadchodzącym układzie Tegra 4 oraz 5 calowym smartfonie Yuga prosto z koncernu Sony. Powróciliśmy również do Loży Szyderców, którą znajdziecie pod koniec naszego podcastu.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: Google Nexus 10 już oficjalnie Nexus 4 to najnowszy smartfon od Google i LG Pierwsze informacje o wynikach sprzedaży Nexusa 7 Czterordzeniowy Sony Yuga uchwycony na zdjęciach Tegra 4 pojawi się na CES 2013

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Grzegorz Kaczmarek Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.
    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.