Podcast Android.com.pl #33 [08.10.12]

Podcast

podcast-world1

 W trzydziestym trzecim podcascie android.com.pl skupiliśmy się na Samsungu Galaxy S III – jego świetnej sprzedaży oraz wygranej w Mobile Choice Awards 2012. Oprócz tego wspomnieliśmy o statystykach dotyczących poszczególnych wersji systemu, a także wzrostu udziału Androida na rynku tabletów. Podyskutowaliśmy również na temat nadchodzących smartfonów sygnowanych marką Nexus. Nie zapomnieliśmy też o przedsprzedaży Galaxy Note II w Polsce. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Jak zwykle czekamy na wasze opinie i komentarze.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

 Galaxy S3 sprzedaje się jak świeże bułeczki, nawet po premierze iPhone 5

Samsung Galaxy S III telefonem 2012 roku!

Nowe statystyki Androida – ICS i JB na co czwartym urządzeniu

Cztery Nexus-y pojawią się już jesienią

Samsung Galaxy Note II w przedsprzedaży

Rynek tabletów z Androidem rośnie

Loży szyderców w tym wydaniu brak. 🙁

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Krzysztof Kulpiciński.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x