podcast-world1

 W trzydziestym trzecim podcascie android.com.pl skupiliśmy się na Samsungu Galaxy S III – jego świetnej sprzedaży oraz wygranej w Mobile Choice Awards 2012. Oprócz tego wspomnieliśmy o statystykach dotyczących poszczególnych wersji systemu, a także wzrostu udziału Androida na rynku tabletów. Podyskutowaliśmy również na temat nadchodzących smartfonów sygnowanych marką Nexus. Nie zapomnieliśmy też o przedsprzedaży Galaxy Note II w Polsce. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Jak zwykle czekamy na wasze opinie i komentarze.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

 Galaxy S3 sprzedaje się jak świeże bułeczki, nawet po premierze iPhone 5

Samsung Galaxy S III telefonem 2012 roku!

Nowe statystyki Androida – ICS i JB na co czwartym urządzeniu

Cztery Nexus-y pojawią się już jesienią

Samsung Galaxy Note II w przedsprzedaży

Rynek tabletów z Androidem rośnie

Loży szyderców w tym wydaniu brak. 🙁

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Krzysztof Kulpiciński.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.