podcast-world1

Trzydziesty drugi podcast otwiera news tygodnia, czyli aktualizacja Samsunga Galaxy S III do Androida 4.1. Następnie porozmawialiśmy na temat profilu Google Play na Twitterze. Powracając do aktualizacji oprogramowania, poruszyliśmy temat pozostałych urządzeń Samsunga, które mają otrzymać Jelly Bean. W podcaście pojawił się również polski akcent, dotyczący aplikacji Transportoid i procesu sądowego, który jej autor wytoczył krakowskiemu MPK. Podywagowaliśmy też po raz kolejny na temat nowego high-endu od Sony – Xperii T. Na koniec, w Loży Szyderców (audycja satyryczna) – iPhone 5 z odmiennego punktu widzenia. Polecamy i zapraszamy do wysłuchania naszego podcastu! Czekamy również na wasze komentarze i opinie.

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Oficjalna aktualizacja SGS3 do Jelly Bean już w Polsce!

Google Play na Twitterze

Samsung ujawnia listę urządzeń z aktualizacją do Jelly Bean

Autor Transportoida wygrał z krakowskim MPK

Sony Xperia T debiutuje w Polsce

Loża Szyderców:

Apple chce zakazu sprzedaży 29 modeli telefonów Samsunga

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała oraz Krzysztof Kulpiciński, prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.