Podcast Android.com.pl #32 [28.09.12]

Podcast

podcast-world1

Trzydziesty drugi podcast otwiera news tygodnia, czyli aktualizacja Samsunga Galaxy S III do Androida 4.1. Następnie porozmawialiśmy na temat profilu Google Play na Twitterze. Powracając do aktualizacji oprogramowania, poruszyliśmy temat pozostałych urządzeń Samsunga, które mają otrzymać Jelly Bean. W podcaście pojawił się również polski akcent, dotyczący aplikacji Transportoid i procesu sądowego, który jej autor wytoczył krakowskiemu MPK. Podywagowaliśmy też po raz kolejny na temat nowego high-endu od Sony – Xperii T. Na koniec, w Loży Szyderców (audycja satyryczna) – iPhone 5 z odmiennego punktu widzenia. Polecamy i zapraszamy do wysłuchania naszego podcastu! Czekamy również na wasze komentarze i opinie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Oficjalna aktualizacja SGS3 do Jelly Bean już w Polsce!

Google Play na Twitterze

Samsung ujawnia listę urządzeń z aktualizacją do Jelly Bean

Autor Transportoida wygrał z krakowskim MPK

Sony Xperia T debiutuje w Polsce

Loża Szyderców:

Apple chce zakazu sprzedaży 29 modeli telefonów Samsunga

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała oraz Krzysztof Kulpiciński, prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x