Podcast Android.com.pl #31 [19.09.12]

Podcast

podcast-world1

W trzydziestym pierwszym podcaście jako news tygodnia omówliśmy nadchodzącą premierę Nexusa 7 w Polsce. Następnie zagłębiliśmy się w problemy z aplikacją WhatsApp oraz wspomnieliśmy nadchodzący chiński 5-calowy smartfon Oppo Find 5. Nie zabrakło też porcji statystyk, dotyczących ilości aktywnych urządzeń z Androidem oraz udziału poszczególnych wersji systemu na rynku. Na koniec, w loży szyderców, skomentowaliśmy iPhone’a 5. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Jak zwykle czekamy na wasze opinie i komentarze.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Nexus 7 na dniach w Polsce

WhatsApp Messenger nie chroni danych osobowych

Nowe statystyki wersji Androida – ICS i JB na 22% urządzeń

Oppo Find 5 – 1080p i Snapdragon S4 Pro w obudowie 6,65mm

Android osiąga 500 milionów aktywacji

Loża szyderców:

iPhone 5 a Android – felieton

Na Luzie – odcinek specjalny – iPhone 5


Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x