podcast-world1

W trzydziestym pierwszym podcaście jako news tygodnia omówliśmy nadchodzącą premierę Nexusa 7 w Polsce. Następnie zagłębiliśmy się w problemy z aplikacją WhatsApp oraz wspomnieliśmy nadchodzący chiński 5-calowy smartfon Oppo Find 5. Nie zabrakło też porcji statystyk, dotyczących ilości aktywnych urządzeń z Androidem oraz udziału poszczególnych wersji systemu na rynku. Na koniec, w loży szyderców, skomentowaliśmy iPhone’a 5. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Jak zwykle czekamy na wasze opinie i komentarze.

 

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Nexus 7 na dniach w Polsce

WhatsApp Messenger nie chroni danych osobowych

Nowe statystyki wersji Androida – ICS i JB na 22% urządzeń

Oppo Find 5 – 1080p i Snapdragon S4 Pro w obudowie 6,65mm

Android osiąga 500 milionów aktywacji

Loża szyderców:

iPhone 5 a Android – felieton

Na Luzie – odcinek specjalny – iPhone 5


Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.