podcast-world1

 

W tym odcinku kontynuujemy krótszą formę nagrania, która bardziej przypadła Wam do gustu. Omówiliśmy nową wersję Galaxy Nexusa, która niedługo ma wejść na rynek, dyskutowaliśmy też na temat wycofania Flash Playera ze sklepu Google Play. Podcast zdominowało HTC, któremu poświęciliśmy aż dwa tematy – o słabej kondycji firmy oraz aktualizacji HTC One X. Na koniec wspomnieliśmy o Asusie, który miałby szpiegować swoich użytkowników, co zaowocowało dość ciekawą rozmową na temat prywatności w sieci w ogóle. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu i jak zawsze czekamy na Wasze opinie i komentarze.

 

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Odświeżony Nexus pojawi się już niedługo?

Nadszedł kres Flash Playera na Androidzie

Druga młodość One X?

CEO HTC Peter Chou o sytuacji firmy: „Wracamy”

Asus szpieguje swoich użytkowników?

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała i Krzysztof Kulpciński, prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.