podcastand

Po krótkiej przerwie, witamy Was w dwudziestej piątej odsłonie naszego podcastu. Tym razem rozmawialiśmy na temat najświeższych informacjach na temat nowego Samsunga Galaxy Note. Omówiliśmy zakończenie współpracy HTC i Beats Audio oraz standaryzację patentów Apple przez Google. Nie zapomnieliśmy wspomnieć o „prawie” elastycznych ekranach od Samsunga oraz bezpieczeństwie androida Jelly Bean. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu i jak zawsze czekamy na Wasze opinie.

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes


Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

ASUS ZenPhone – prototyp kolejnego modelu

Samsung Galaxy Note 2 – kolejne informacje

Nowe ekrany od Samsunga już niedługo

HTC kończy współpracę z Beats Audio

Sony naprawi zasięg w Xperii U

L8 SmartLight – nowy wymiar powiadomień?

Jelly Bean najbezpieczniejszym Androidem 

Jelly Bean dla Galaxy SIII już niedługo, dla Galaxy SII trwają testy

Google chce ustandaryzować patenty Apple’a

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski i Krzysztof Kulpciński, prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski

Na koniec przypominamy o wspaniałej inicjatywie Samsung Hope Relay i zachęcamy do udziału. To nic nie kosztuje a może pomóc zorganizować Wspaniałe wakacje dla wielu dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. Aplikacja do pobrania tutaj.


    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.