podcastand

Osiemnasty podcast został zdominowany przez Samsunga. Komentujemy w nim aktualizację Galaxy S2 do Androida 4.0.3 ICS oraz zapowiedzi podobnego uaktualnienia dla jego większego brata, czyli Note. Pozostając w temacie koreańskiego producenta omawiamy Galaxy Ace 2 oraz Galaxy Tab 7.0 Plus. Wspominamy również o aktualizacjach Nexusa S i porównujemy go do topowego jak na swoje czasy pierwszego SGSa. Nie zapomnieliśmy omówić listy urządzeń, które dostaną Ice Cream Sandwich, sporządzonej przez HTC oraz nowej technologii sterowania smartfonem wykorzystanej w smartfonie Sony Xperia Sola. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu i jak zawsze czekamy na wasze opinie.

 

 

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Angry Birds Space już w Google Play

Android 4.0 dla Galaxy Note dopiero w drugim kwartale? 

Android 4.0 ICS dla Nexusa S w ciągu kilku najbliższych tygodni

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus już dostępny w Polsce!

Samsung Galaxy Ace 2 już w przedsprzedaży

Sony prezentuje Xperia Sola z ekranem Floating Touch

Które smartfony HTC otrzymają Androida 4.0 ICS?

Uczestniczyli: Krzysztof Kulpiciński, Jarosław Biały i Adam Bialic, prowadził Grzegorz Kaczmarek .
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.