podcastandI stało się – oto pierwszy jubileuszowy podcast Android.com.pl! I choć jubileusz to skromniutki, bo mowa o dopiero dziesiątym odcinku, to dla nas jest to i tak niezwykłe i warte świętowania wydarzenie;) Dziękujemy, że jesteście z nami, że słuchacie i komentujecie. Nawet to, że popędzacie nas, gdy długo nie pojawia się nowy odcinek świadczy o tym, że podcast lubicie i chcecie po prostu posłuchać więcej. A to także bardzo ważne docenienie naszej pracy. Oczywiście nie planujemy publikować podcastu jako miesięcznika, ale częstotliwość nagrań zależy od wielu czynników, w tym także od dyspozycyjności zespołu. I tutaj będziecie mogli nam pomóc – z okazji dziesiątego podcastu postanowiliśmy zaprosić naszych słuchaczy do czynnego udziału w nagraniach! Jak to się sprawdza możecie przekonać się już teraz – w tym odcinku razem z dwoma pasjonatami Androida – Darkiem i Krzyśkiem rozmawialiśmy o naszych świątecznych marzeniach, o tym co nasi goście lubią w Androidzie, a co ich denerwuje, oraz oczywiście obgadaliśmy ostatnie newsy.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać  z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Razem z naszymi gośćmi rozmawialiśmy:

A to wszystko w składzie: Mateusz „Grycmat” Gryc, Michał „Ruudy” Mynarski oraz nasi goście: Dariusz „darasz89” Jórasz i Krzysztof „Pulpet” Kulpicinski.

Mamy nadzieję, że będzie się Wam miło słuchało tego wyjątkowego podcastu. Tradycyjnie prosimy o sugestie i komentarze na stronie lub na [email protected] Jeśli zaś jesteście zainteresowani udziałem w podcaście (zapraszamy, to naprawdę fajna zabawa!) piszcie na [email protected] lub zgłoście się na forum.

Miłego słuchania!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Mateusz Gryc