podcastandOto specjalnie dla Was drodzy słuchacze –  podcast Android.com.pl #9! To ostatnie „jednocyfrowe” nagranie powoli zbliża nas do pierwszego malutkiego jubileuszu;) Dziękujemy, że jesteście z nami, słuchacie i komentujecie – bardzo ważna jest dla nas świadomość, że nasza praca nie idzie na marne. W tym tygodniu zajęliśmy się omówieniem gorących nowości – następców XOOMa od Motoroli i nowej słuchawki HTC. Dyskutowaliśmy także o stosunku producentów do aktualizacji i licznych potknięciach LG w drodze do ekstraklasy. Oczywiście nie mogło zabraknąć także kolejnego odcinka wojny patentowej.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać  z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

A o czym dokładnie była mowa tym razem?

A to wszystko w składzie: Michał „Ruudy” Mynarski, Mateusz „Grycmat” Gryc i Mateusz „Mateuszek” Jabłoński.

Mamy nadzieję, że nagranie spełni wasze oczekiwania. Prosimy także o podpowiedzi czego specjalnego oczekiwalibyście od zbliżającego się, jubileuszowego podcastu! Wszelkie spostrzeżenia umieszczajcie w komentarzach lub wysyłajcie na [email protected]

Miłego słuchania!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Mateusz Gryc