Podcast Android.com.pl #4 [06.09.2011]

Podcast

podcastandSerdecznie zapraszamy Was do wysłuchania podcastu Android.com.pl nr 4! Z racji dopiero co zakończonych targów IFA postanowiliśmy skupić się na tematach newsowych – omówiliśmy najważniejsze zaprezentowane urządzenia i zastanowiliśmy się, które mają największe szanse na zdobycie popularności. W trakcie rozmowy pojawiło się kilka dygresji i odskoczni od tematów przewodnich, ale mamy nadzieję, że zainteresują was nasze przemyślenia dotyczące androidowego świata.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Dla urządzeń mobilnych i do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku.

Tymczasowo nie działa kategoria „Podcast” w menu na stronie, ale możecie dostać się do listy wszystkich nagrań z tego linku.

Będziecie mogli posłuchać o:

Rozmawialiśmy w odrobinę zmodyfikowanym składzie, tym razem w nagraniu brali udział: Michał „Zwycięzca” Brzeziński, Mateusz „Grycmat” Gryc oraz Adrian „Gooblin” Todorczuk.

Informujemy, że nagrywanie odbyło się w niedzielę, 4.09.2011, stąd nie znaliśmy jeszcze wszystkich faktów dotyczących omawianych urządzeń, np. cen i dostępności modeli Samsunga.

Oczywiście prosimy o komentarze i włączenie się do dyskusji na omawiane przez nas tematy, a także o podpowiedzi co do wyboru tematu przewodniego kolejnego nagrania. Zachęcamy także do subskrybowania podcastu w czytniku RSS lub za pomocą iTunes!

Miłego słuchania!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x