Witamy w 46 podcaście Android.com.pl!

Dzisiejsze nagranie jest nadzwyczajne, ponieważ wybrano nowego Papieża. Kolejna, mniej istotna informacja to premiera SGS IV, o którym nie mówimy za długo. W loży szyderców podśmiewamy się z trollingu LG oraz HTC w Nowym Jorku. Dla odmiany natomiast Krzysztof Podlaszewski „całkowicie obiektywnie” opowiada o nowych smartfonach Sony. Zapraszamy!

Tak jak ostatnio wspomnieliśmy, będziemy starać się wydawać nagrania regularnie, a będzie się to odbywało co środę/czwartek w godzinach popołudniowych/ wieczornych. Dzisiejsze pojawia się w piątek rano ze względu na meteoryt, który spadł w Nowosybirsku (wiem, że to już dawno ale dopiero się dowiedziałem).

Dziś porozmawiamy o nowym flagowcu Samsunga. Wspomniemy o tym, że Nexus 4 pojawił się wreszcie oficjalnie w Polsce. Następnie wrócimy na chwilę do tematu Samsunga, gdzie Krzysiek opowie o nieoficjalnej liście aktualizacji. Kolejną omawianą informacją będzie przegląd 2 nowych produktów od Sony a przegląd zakończymy informacją o debiucie odtwarzacza AIMP w Google Play.

Czas trwania podcastu: 51 min.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Powyższy czytnik RSS nie działał od jakiegoś czasu, na co zwróciliście ostatnio uwagę poprzez funkcję „Zgłoś błąd”. Funkcja ta została poprawiona i od podcastu nr 41 działa w 100% poprawnie.

Od nagrania 43 wróciliśmy z możliwością odsłuchu przez iTunes! Wystarczy kliknąć TUTAJ!

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

W dzisiejszym podcaście usłyszycie o:

  1. Samsung Galaxy S 4 oficjalnie zaprezentowany
  2. Nexus 4 debiutuje w Polsce
  3. Android 4.2.2 dla Galaxy S2 i Note, Android 5.0 dla Galaxy S3 i S4
  4. Sony Xperia SP z ekranem 720p i dwurdzeniowym Snapdragonem już oficjalnie
  5. Xperia L to budżetowy smartfon od Sony o niezłej specyfikacji
  6. AIMP 0.3 Beta dostępny do pobrania

Z kolei w „fajt of de najt” omówimy: Nie omówimy bo nie mieliśmy pomysłu.

Uczestniczyli: Cezary Zapała, Krzysztof Kulpiciński, Krzysztof Podlaszewski.

Prowadził: Grzegorz Kaczmarek.

Nad oprawą techniczną czuwa: Grzegorz Kaczmarek.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek