oneplus 5

OnePlus 5 znika ze sklepów – nadchodzi następca?

1 minuta czytania
Komentarze

Firmy lubią, jak się o nich dużo mówi. Sprawia to, że coraz więcej osób może o nich usłyszeć. W przypadku Samsunga i Apple nie ma to aż tak dużego znaczenia, gdyż marketing tych producentów to światowa czołówka. Jednak wiele chińskich marek wciąż potrzebuje rozgłosu. Ostatnio niewiele mówi się na temat OnePlus. Chińczycy starają się wprowadzać nowe ciekawe promocje dla swoich konsumentów czy też oferują limitowaną edycję OnePlus 5, ale to nie zawsze wystarcza.

Dokładnie rok temu dowiedzieliśmy się, że wspomniany producent szykuje następcę dla OnePlus 3. W listopadzie plotki urzeczywistniły się i poznaliśmy nowy model, czyli OnePlus 3T. W tym roku sytuacja zdaje się powtarzać. Gdzieniegdzie można usłyszeć o OnePlus 6, ale to wciąż nic pewnego. Za to wiadomo już, że w Stanach Zjednoczonych wyprzedano wszystkie wersje aktualnie dostępnego urządzenia. W Europie wciąż można kupić OnePlus 5, ale wysyłka trwa dłużej. Analogicznie wyglądała sytuacja z OnePlus 3 przed premierą OnePlus 3T. Czy to oznacza, że niedługo pojawi się następca?

Znając Chińczyków, lada moment powinniśmy dostać komunikat w tej sprawie. Wtedy dowiemy się, czy rzeczywiście producent szykuje coś nowego, czy też to jedynie braki w dostępności części.

Motyw