HTC MyTouch HD – kolejny wyciek

Filip Stachowicz Filip Stachowicz Newsy

 

W ostatnim czasie sieci T-Mobile pozwala sobie na wycieki informacji dotyczących nowych smartfonów, które mają być wprowadzone do oferty wyżej wspomnianej sieci komórkowej. Jednym z ostatnich takich przecieków były informacje dotyczące HTC MyTouch HD, który określany był określany również jako HTC Emerald, czyli zwieńczenie „Projektu Emerald„. Podstawowe założenia wyżej wspomnianego projektu mówiły o wysoko-zaawansowanym technologicznie smartfonie z rozsuwaną klawiaturą QWERTY. 

Jak donosi nieoficjalny blog T-Mobile – TmoNews – na godnego następce G1 będziemy musieli poczekać do 2011 roku. Prawdopodobnie nieco wcześniej będziemy mieli przyjemność zapoznać się z MyTouch HD. Wskazują na informacje, które pojawiły się na TmoNews. Według nich zagranicznego portalu telefon będzie posiadać: ekran o wymiarach od 3,7 do 4,3 cala, nakładkę HTC Sense “Espresso” wraz z „Genius Button”, procesor Qualcomm MSM7230 o taktowaniu 1Ghz, lub dwurdzeniowy MSM8260 o taktowaniu 1,2Ghz. 

Premiera nowego HTC ma odbyć się już w listopadzie, więc jest jeszcze cień szansy, że pierwsze mobilne dwurdzeniowe procesory ujrzymy jeszcze w tym roku. 

 

źródło: androidandme.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy