Samsung Galaxy SIV w AnTuTu

Newsy

Do sieci przedostają się kolejne informacje na temat Galaxy SIV, który swoją premierę ma mieć już za dwa tygodnie (14 marca). Im bardziej zbliżamy się do tego wydarzenia, tym bardziej możemy być pewni, że wiadomości, które docierają do nas z różnych źródeł są wiarygodne (scenariusz jest identyczny rok w rok).

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przed chwilą dostałem od naszego Czytelnika, Pana Mateusza Syzdek informację, że AnTuTu poinformowało o pojawieniu się w ich rankingu nowego wpisu, w którym smartfon identyfikuje się jako Samsung GT-I9500. Urządzenie, które zostało przetestowane za pomocą powyższej aplikacji posiada procesor Exynos 5410 o częstotliwości 1.8 GHz oraz układ graficzny PowerVR 544MP. Smartfon ponadto pracuje w rozdzielczości 1080×1920 pikseli. Poniżej zaś dostępne są wyniki jakie uzyskał we wspomnianym benchmarku.

Szczegółowe wyniki:

  • Łączna liczba punktów: 24894
  • RAM: 5144
  • Grafika 2D: 1621
  • Grafika 3D: 6449
  • Baza danych: 565
  • Zapis SD: 150
  • Odczyt SD: 201
Źródło: AnTuTu


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x