Specyfikacja i grafiki HTC U11 Life w Sieci – również wersji Android One

Łukasz Pająk Newsy 2017-10-03

Już jutro Google przedstawi swoje najnowsze urządzenia. Daniem głównym będą nowe Pixele, ale nie zabraknie inteligentnego, małego głośnika, laptopa czy też odświeżonego zestawu gogli wirtualnej rzeczywistości. Amerykanie w ciągu ostatnich kilku tygodni pokazali nam również, że zależy im na mniej wymagających lub mniej zamożnych konsumentach. Wszystko za sprawą modeli z rodziny Android One. Pojawienie się Xiaomi Mi A1 czy też Moto X4 to najprawdopodobniej dopiero początek zmian. W kolejce już ustawia się HTC U11 Life.

Tajwański smartfon nie powinien być dla Was obcy. Sam model wielokrotnie pojawiał się na łamach naszego portalu. Jednak nie byliśmy pewni samej specyfikacji. Ta jest już znana za sprawą znajomej nam osoby, która na Twitterze ukrywa się pod pseudonimem Llabtoofer:

Wiele osób zraziła pojemność akumulatora. Pozostaje mieć nadzieję, że U11 Life będzie dobrze zarządzał energią. Jednak poza tym aspektem, nadchodzący smartfon od HTC zapowiada się dobrze. Wodoszczelność, interesujące aparaty oraz oczywiście czysty system Android 8.0 Oreo w wydaniu dla rodziny Android One. Pojawi się też standardowy model – z HTC Sense – co potwierdza następująca grafika:

Niestety, ale nie wiemy jeszcze na ile zostanie wyceniony U11 Life. Zważywszy, że w drodze jest odmiana Android One to powinna być niska. Kolejna niewiadoma to termin premiery. Być może już jutro Google przedstawi ten model, więc nie pozostaje nam nic innego jak poczekać.  • Zdzisław Dyrman

    HTC lubi przesadzić z cenami wiec na początku nie zdziwił bym się gdyby wyskoczyli z ceną powyżej 2 tys.