Xiaomi Mi7 pojawi się już na początku przyszłego roku?

Newsy

Xiaomi już za kilka miesięcy zaprezentuje flagowy model na rok 2018. Będzie nim Mi7. Co nieco już słyszeliśmy o tym smartfonie i trzeba przyznać, że szykuje się kawał solidnego sprzętu. Jednak kiedy trafi on na rynek?

Zapewne nie będzie niespodzianką, jeśli napiszę, że Xiaomi Mi7 napędzany będzie przez najmocniejszy procesor od Qualcomm, czyli Snapdragona 845. Już od kilku generacji te dwie firmy współpracują ze sobą i może się okazać, że w przyszłości doczekamy się wspólnego, namacalnego efektu. Oprócz tego, Xiaomi Mi7 zaoferuje 6-calowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED. Ramki w tym modelu zostaną jeszcze bardziej zredukowane, a samo urządzenie będziemy mogli naładować bezprzewodowo.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Data premiery smartfonu jest zaskakująca. Jeśli tylko plotki się potwierdzą, Xiaomi Mi7 trafi na półki sklepowe już w lutym 2018 roku, czyli w okresie gorącej konkurencji.

źródło: Xiaomitoday


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x