Wydrukuj zdjęcia z telefonu – Moto Mod niczym Polaroid + inne moduły

Newsy

W zeszłym roku czymś nowym były modułowe smartfony. Czekaliśmy na nie dosyć długo, patrząc ile czasu trwał zamknięty dzisiaj projekt Ara od Google. Jednak poznaliśmy propozycje od LG i Motoroli. Koreański pomysł był ciekawy, ale niestety brak zaangażowania w firmy szybko wykluczył go z dalszej rozgrywki. Za to amerykańska firma – pod władzami Lenovo – wciąż wspiera i rozwija Moto Mods. W tym roku poznaliśmy drugą generację serii smartfonów, które wspierają moduły, ale te też nie stoją w miejscu.

W Brazylii pojawił się ciekawy koncept, a później gotowy produkt nowego Moto Mods. Pozwala on na drukowanie zdjęć z telefonu. Nie mogło w takim wypadku zabraknąć pojawienia się marki Polaroid, gdyż to ona sprawiła, że tego typu możliwości stały się popularne. Ostatecznie firma przedstawiła następujące akcesorium dla smartfonów z rodziny Moto Z:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Polaroid Insta-Share Printer, bo tak się ten moduł nazywa, posiada własny akumulator, który możemy naładować między innymi za pomocą złącza USB-C. Jednak dla urządzeń Motoroli szykowane są również inne moduły, które zostały zaprezentowane na poniższym filmie:

Lego, słuchawki, a także wspomniany wcześniej koncept Polaroida. Jak widzicie, pomysłów wciąż jest wiele. Niestety, ale nie wiemy czy powyższe moduły trafią do Polski. Jeśli tak to możemy mieć jedynie nadzieję na to, że ceny nie będą astronomiczne.

 

źródło: tecnoblog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x