GSM Association ogłosiło dziś wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży telekomunikacyjnej. Jury składające się z ekspertów oraz dziennikarzy wybrało laureatów w aż 32 kategoriach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Z racji tego, że pełna lista zwycięzców jest zbyt długa, wymienimy tylko tych, którzy są najbardziej istotni. Tytuł tableta roku otrzymał owoc współpracy koncernu Google i Asusa – Nexus 7. Wśród smartfonów najlepszy okazał się Samsung Galaxy S III. W obu tych kategoriach wynik nie jest niespodzianką. Oba urządzenia sprzedawały się świetnie i to  nie umknęło oceniającym. Do tego jury wynagrodziło Koreańczyków za Galaxy Camera w kategorii sprzętu konsumenckiego oraz za rozwój infrastruktury mobilnej w technologii LTE. Samsunga doceniono także w kategorii producentów. Bezkonkurencyjnym telefonem o podstawowych funkcjach okazała się Nokia Asha 305. To odrobina osłody dla Finów, po porażce Lumii 920 z SGS III. Najlepszą mobilną aplikacją dla konsumentów został Facebook, zaś dla biznesu Evernote.

Do pełnej listy zwycięzców odsyłamy na stronę Global Mobile Awards.

Czy jesteście zaskoczeni wynikami konkusu?

źródło: globalmobileawards.com
Krzysztof Czerwiec