MWC 2013: Global Mobile Awards rozdane!

Aplikacje

GSM Association ogłosiło dziś wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży telekomunikacyjnej. Jury składające się z ekspertów oraz dziennikarzy wybrało laureatów w aż 32 kategoriach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Z racji tego, że pełna lista zwycięzców jest zbyt długa, wymienimy tylko tych, którzy są najbardziej istotni. Tytuł tableta roku otrzymał owoc współpracy koncernu Google i Asusa – Nexus 7. Wśród smartfonów najlepszy okazał się Samsung Galaxy S III. W obu tych kategoriach wynik nie jest niespodzianką. Oba urządzenia sprzedawały się świetnie i to  nie umknęło oceniającym. Do tego jury wynagrodziło Koreańczyków za Galaxy Camera w kategorii sprzętu konsumenckiego oraz za rozwój infrastruktury mobilnej w technologii LTE. Samsunga doceniono także w kategorii producentów. Bezkonkurencyjnym telefonem o podstawowych funkcjach okazała się Nokia Asha 305. To odrobina osłody dla Finów, po porażce Lumii 920 z SGS III. Najlepszą mobilną aplikacją dla konsumentów został Facebook, zaś dla biznesu Evernote.

Do pełnej listy zwycięzców odsyłamy na stronę Global Mobile Awards.

Czy jesteście zaskoczeni wynikami konkusu?

źródło: globalmobileawards.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x