LG V30 zaprezentowano na targach IFA 2017. Smartfon jest już dostępny w Korei Południowej, a niebawem ujrzymy go również na europejskich półkach sklepowych. Jesteście zainteresowani ceną? Tanio nie będzie.

Urządzenie pojawiło się między innymi w ofercie brytyjskiego sklepu Carephonewarehouse. Jego cenę ustalono tam na 799 funtów, co w przeliczeniu daje nam około 3900 złotych. Z kolei w Rumunii za LG V30 trzeba będzie zapłacić 4 tysiące lejów, czyli mniej więcej 3750 złotych. Pozostaje zapytać: jak najnowszy smartfon zostanie wyceniony w Polsce? Można przypuszczać, że LG V30 zmieści się w widełkach 3700-3900 złotych.

Warto przypomnieć, że LG pferuje atrakcyjne zestawy przedsprzedażowe. Niejednokrotnie zdarzało się, że gratisowe gadżety warte były kilkaset złotych. Co więcej, wartość smartfonów LG szybko spada. Flagowy model G6 można już dostać o wiele taniej, dlatego jeśli jesteście zainteresowani V30, ale nie chcecie wydawać tak dużej kwoty, warto poczekać.

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.