Nowy zwiastun Huawei Mate 10 mówi, że będzie on inteligentną maszyną

Newsy

Huawei Mate 10 zostanie pokazany podczas konferencji już 16 października. Wraz z nim Chińczycy zaprezentują modele Mate 10 Lite oraz Mate 10 Pro. W Internecie pojawił się nowy zwiastun opowiadający o mocnych stronach urządzenia.

Akcja promocyjna Huawei Mate 10 jest pieczołowicie przygotowywana. Co jakiś czas producent daje o sobie przypomnieć za sprawą wideo, którego zadaniem jest udowodnienie, że to właśnie nowy model będzie najlepszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie smartfonem na rynku. Tym razem dowiadujemy się, że „to nie jest smartfon”. To „inteligenta rzecz”, która myśli i uczy się jak my.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wygląda na to, że Huawei mocno postawiło na sztuczną inteligencję. Może to być największy atut modeli Mate 10. Najnowsze wideo robi świetne wrażenie. Nowa propozycja Chińczyków intryguje mnie coraz bardziej.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x