Aktualizacja do Jelly Bean dla Motoroli DRIOD RAZR wkrótce

Mikołaj Kostrzewa Newsy 2013-02-28

Aktualizacja do Androida 4.1 Jelly Bean dla oryginalnej Motoroli DROID RAZR i RAZR MAXX była zagadką. Po szybkim uaktualnieniu RAZR HD i RAZR M użytkownicy modelu RAZR muszą nadal czekać. Jednakże dziś mamy dla Was dobrą wiadomość. Rozpoczęły się oficjalne testy nowej wersji oprogramowania dla Waszych smartfonów.

Nie wiadomo jeszcze który Android trafi na Motorole DROID RAZR, ale spodziewamy się 4.1.2. Jelly Bean oznaczony numerem 4.2 jest najmniej prawdopodobny, ponieważ wszystkie ostatnie urządzenia amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej zawierały Androida 4.1.2.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, uaktualnienie pojawi się jeszcze w pierwszym kwartale 2013 roku. Damy Wam znać, jeżeli dowiemy się czegoś więcej.

źródło: androidcommunity.com


  • lukas77

    Wow, news roku normalnie. Leaki tego oprogramowania krążą od ponad 2 miesięcy na XDA a sam JB 4.1.2 jest bardzo stabilny i nie ma z nim rzadnych problemów.
    Poza tym od dawna też jest leak JB dla Chińskiej wersji RAZR czyli XT910 co wskazuje że wszystkie modele dostaną aktualizację (Polska też).

  • foxpl1

    szkoda tylko, że nie nie będzie oficjalnie dla Polski..x