Samsung kilkanaście dni temu wystartował z promocją „Witaj piękny! Żegnaj stary”. Klienci, którzy zdecydują się na zakup modelu Galaxy S8/S8+ otrzymają nawet do 2400 złotych za swojego starego smartfona. Dziś koreański producent zapowiedział rozszerzenie oferty.

Kupując Samsunga Galaxy S8/S8+ mamy szansę otrzymać dodatkowe 250 złotych w kodzie promocyjnym na zakup nowego telefonu w zamian za stary. Promocja została właśnie rozszerzona i obejmuje teraz sporo modeli na rynku. Warto sprawdzić czy nasz jest na liście. Znajdziemy ją na oficjalnej stronie. Wyceną telefonu zajmują się specjaliści z AsGoodAsNew Gmbh. Im lepiej utrzymany oraz im nowszy model, tym większą kwotę będziemy mogli otrzymać.

Akcja promocyjna trwa do 31 października, więc zainteresowani mają jeszcze miesiąc na przemyślenie oferty i na zapoznanie się z aplikacją Samsung Members, która jest niezbędna do skorzystania z okazji.

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.