Sony oficjalnie potwierdza – czeka nas rewolucja w designie Xperii

Newsy

Wygląd smartfonów ma ogromne znaczenie dla wielu osób przy wyborze urządzenia dla siebie. Wbrew pozorom niewielu klientów decyduje się na telefon wyłącznie przez pryzmat zastosowanych rozwiązań technologicznych. Tym sposobem smartfony powinny się wyróżniać. Jednak jak to wygląda w przypadku Sony? Od kilku lat mamy do czynienia z OmniBalance, czyli designem, który praktycznie się nie zmieniał na przestrzeni kolejnych generacji urządzeń.

Jednak czeka nas rewolucja. Wspominał Wam już o tym Adam w swoim wpisie. Jednak to były jedynie plotki, do których ciężko było się odnieść. Dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że OmniBalance zostało postawione w kącie. Japończycy potwierdzili, że w przyszłym roku ujrzymy zupełnie nowy design smartfonów z rodziny Xperia. To świetna wiadomość, gdyż najczęściej wymieniana wada urządzeń od Sony najprawdopodobniej zniknie. Mowa o grubych ramkach wokół wyświetlacza, które są domeną większości modeli producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jednak wszystkie wyróżniały się ogromem niewykorzystanego miejsca nad i pod ekranem. To ma się oficjalnie zmienić, chociaż nie wiemy czy Sony pójdzie również w kierunku wyświetlaczy o proporcjach 18:9.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nie pozostaje nam nic innego jak odliczać dni i godziny do targów Mobile World Congress, na których Japończycy powinni przedstawić nowe, flagowe smartfony. Zapewne dużo wcześniej pojawią się one w Sieci, ale nie uprzedzajmy wszystkich wydarzeń.

 

Źródło: indianexpress


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x