MWC 2013: NEC Medias W jako przykład innowacji w świecie technologii

Newsy

Święto mobilnej technologii w Barcelonie to nie tylko okazja do pokazania nowego smartfona z lepszym procesorem. Wśród urządzeń prezentowanych na targach  znajdziemy także zaskakujące perełki jak NEC Medias W.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dwa ekrany, w które wyposażony jest ten telefon na nowo definiują mobilny multitasking. Każdy z nich będzie mógł działać niezależnie i wyświetlać inna treść. Gdy zajdzie jednak taka potrzeba oba wyświetlacze utworzą duży ekran i telefon zamieni się w 5,6-calowy tablet. Grubość telefonu po złożeniu będzie wynosić ok. 12 mm. Rozwiązanie zastosowane przez NEC wydaje się być dobrze przemyślane, a jego prezentacja na MWC zrobiła na widzach podobno spore wrażenie.

A jak prezentuje się specyfikacja techniczna? Każdy z ekranów będzie miał przekątną 4,6 cala, a jego rozdzielczość będzie wynosić 540×960 pikseli. Pod rozkładaną obudową znajdziemy dwurdzeniowego Snapdragona S4 o taktowaniu 1,5 GHz, 1 GB RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty microSD, aparat 8 MPx oraz baterię 2100 mAh, która wydaje się w tym przypadku kompletnym nieporozumieniem. Telefon będzie działał pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean.

Telefon pomimo słabej baterii i przeciętnej specyfikacji wprowadza powiew świeżości wśród urządzeń prezentowanych w ostatnim czasie. Czy okaże się on hitem? Czas pokaże.

Jakie są Wasze odczucia wobec tego nietypowego smartfona?

źródło: phonearena.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x