MWC 2013: Tegra 4 i nowe gry

Aplikacje

Wraz z premierą nowego układu Tegra 4, NVIDIA przedstawiła 5  gier zoptymalizowanych pod najnowszą odsłonę grafiki. Burn Zombie BurnCarie: Blood MansionCODEX: The WarriorDead on Arrival 2 i RU Golf.  Pozycje te zostały wyposażone w jeszcze lepszą oprawę graficzną, która w pełni pokazuje pazur nowego tworu firmy NVIDIA. Serdecznie zapraszamy do krótkiego przeglądu wyżej wymienionych tytułów.

Zombie Driver

Gra ta została stworzona, aby pokazać możliwości 72-rdzeniowej grafiki. Dynamiczne cienie i światła wyglądają obiecująco.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Burn Zombie Burn

Walcz z nadchodzącymi hordami krwiożerczych kartonowych zombie!

Carie: Blood Mansion

Ten tytuł wyposażony został w najwyżej jakości tekstury i dodatkowy poziom dostępny tylko w TegraZone.

CODEX: The Warrior

Tekstury w wysokiej rozdzielczości, dynamiczne cienie i doskonały HDR. Walki w tej grze na pewno sprawią nam wiele przyjemności.

Dead on Arrival 2

Kontynuacja oryginalnego Dead on Arrival 2. W tej odsłonie doświadczymy ekstremalnego zniszczenia w wysokiej rozdzielczości.

RU Golf

Po prostu golf w wysokiej rozdzielczości okraszony dynamicznymi światłami i dobrą grafiką.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x