Wygląda na to, że Gigant z Moutain View szykuje nową usługę dla serwisu wideo. Wzmianki pojawiły się w kodzie aplikacji YouTube na Androida. Czym będzie opcja „Plus”? Tańszą wersja subskrypcji RED?

W kodzie aplikacji YouTube w wersji 12.37 pojawiają się wzmianki mówiące o YouTube Plus. Jest to zupełna nowość i w tym momencie trudno wyrokować z czym mamy do czynienia. Nowość odkryła redakcja serwisu Android Police. Kod niewiele zdradza. Możemy jednak natknąć się jeszcze na informacje traktujące o możliwości odtwarzania wideo w tle.

Możemy przypuszczać, że YouTube Plus będzie kolejną opcją subskrypcji, dzięki której zyskamy pewne udogodnienia. Może być to okrojona opcja RED bądź też jej rozbudowana o dodatkowe korzyści wersja. Biorąc jednak pod uwagę, że YouTube RED oferuje odtwarzanie muzyki w tle, dostęp do Muzyki Google Play oraz dodatkowych, ekskluzywnych filmów skłaniałbym się do tego, że Gigant z Mountain View chce trafić do większej liczby osób. Niższa cena może być kluczem do sukcesu.

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.