ASUS ZenFone 4 w Europie – jakie ceny w Polsce?

Newsy

ASUS podczas europejskiej konferencji w Rzymie zaprezentował rodzinę smartfonów ZenFone 4. Mieliśmy okazję poznać je już jakiś czas temu, lecz tym razem otrzymaliśmy również polskie ceny. Ile będziemy musieli zapłacić za najnowsze urządzenia?

Przedstawiono cztery modele: ZenFone 4, ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max oraz ZenFone 4 Selfie Pro. Każdy z nich wyposażony jest w podwójny aparat główny lub przedni. Z pełną specyfikacją poszczególnych wersji możecie zapoznać się w TYM artykule. Ja tymczasem przybliżę sylwetki dwóch modeli, które już są dostępne w Polsce.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pierwszym z nich jest ASUS ZenFone 4, który został wyposażony w podwójny aparat z kątem widzenia aż 120 stopni. To dwukrotnie więcej niż w tradycyjnych kamerach stosowanych w smartfonach. Cechuje go 5,5-calowy wyświetlacz, a także nakładka ASUS ZenUI 4.0 na pokładzie.

Drugim urządzeniem, które możemy nabyć w Polsce jest ASUS ZenFone 4 Selfie Pro. Posiada on szerokokątny aparat do robienia selfie. Jest to wersja ciut słabsza od wyżej wymienionego modelu, lecz również wyposażona w duży, 5,5-calowy wyświetlacz.

ASUS ZenFone 4 kupimy za 1999 złotych, natomiast ASUS ZenFone 4 Selfie Pro za 1799 złotych.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x